27 marca 2019, 9:58:49

"Wpakujmy się w coś fajnego", "Mój tydzień zero-waste", "Oddycham w Tychach", "Przyrodnicze Tychy" - to wszystko akcje i konkursy, w ramach kampanii Tyskie Żywioły 2019, do których już dziś zapraszamy w tyskich szkołach i przedszkolach.

 

TYSKIE ŻYWIOŁY 2019

KAMPANIA TYSKIE ŻYWIOŁY

KAMPANIA TYSKIE ŻYWIOŁY

Dostrzegając problemy środowiska, prognozy klimatologiczne, obserwując postawy i nawyki społeczeństwa i śledząc wymogi prawne i tendencje w zarządzaniu przyrodą w mieście, poszukujemy dróg promocji zrównoważonego stylu życia.

WPAKUJMY SIĘ W COŚ FAJNEGO!

WPAKUJMY SIĘ W COŚ FAJNEGO!

Akcja „Wpakujmy się w coś fajnego!” polega na wspólnej produkcji głównego gadżetu tegorocznego festiwalu „Tyskie Żywioły”. Woreczki, które uda się nam wyprodukować, przydadzą się w trakcie zakupów do pakowania produktów na wagę.

KONKURSY

ODDYCHAM W TYCHACH -KONKURS

ODDYCHAM W TYCHACH -KONKURS

Uwaga: konkurs zawieszony do odwołania! Wskaźniki w Tychach pokazują wspaniałe powietrze i szybko zapominamy o smogu, który jeszcze niedawno nas męczył. Jednakże problem nie znika na zawsze. Wróci wraz z jesiennym chłodem.

MÓJ TYDZIEŃ ZERO WASTE - KONKURS

MÓJ TYDZIEŃ ZERO WASTE - KONKURS

Uwaga: konkurs zawieszony do odwołania! Śmiecimy na potęgę, zużywamy energię i zasoby w rosnącym tempie. Zero-waste – to styl życia, który zakłada minimalizację odpadów w swoim życiu.

WARSZTATY

Warsztaty dla szkół - RATUJMY PSZCZOŁY

Warsztaty dla szkół - RATUJMY PSZCZOŁY

Warsztaty dla I klas szkół podstawowych "Ratujmy pszczoły" realizowane będą przez Polski Klub Ekologiczny - koło w Tychach, w ramach grantu Gminy Miasta Tychy. Termin : od 1 kwietnia do...

Warsztaty dla szkół - RECYKLING... CZYLI POWRÓT DO NATURY

Warsztaty dla szkół - RECYKLING... CZYLI POWRÓT DO NATURY

Warsztaty "Recykling... czyli powrót do natury" dla szkół podstawowych prowadzone będą przez Pracownię Edukacji Żywej w ramach grantu Gminy Miasta Tychy w terminie: kwiecień-czerwiec...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×