27 lipca 2015, 10:22:1

NaTYCHmiastowy sms to usługa, dzieki której mieszkańcy mogą otrzymywać sms'owe informacje o interesujących ich sprawach dziejących się w mieście.

Serwis naTYCHmiastowy jest bezpłatny. Rejestracja za pomocą formularza internetowego umożliwia dostęp do informacji o terminie odbioru nowego dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego, prawa jazdy, wtórnika tablic rejestracyjnych, karty rabatowej „3+ Liczna Rodzina”. Wciąż pracujemy nad objęciem serwisem innych spraw prowadzonych dla klientów przez nasz Urząd.
 
Zapisując się do programu, możesz znaleźć się w gronie uprzywilejowanych osób, korzystających z darmowego powiadamiania drogą sms-ową o wydarzeniach kulturalnych i sportowych w naszym mieście. Jeżeli takie będzie Twoje życzenie, powiadomimy Cię również o ważnych wydarzeniach miejskich takich jak np. konsultacje społeczne. Wystarczy zaznaczyć w formularzu interesujący Cię rodzaj informacji.
 
W naTYCHmiastowym kierujemy się jasnymi zasadami: nie wysyłamy sms-ami treści reklamowych o produktach firm komercyjnych, dostarczamy nie więcej niż jedną wiadomość dziennie, starannie dobieramy treści w oparciu o zebraną ofertę kulturalną i sportową z instytucji miejskich, takich jak: Miejskie Centrum Kultury, Teatr Mały, Muzeum Miejskie, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pracujemy nad włączeniem do programu innych organizacji oferujących ciekawą rozrywkę w mieście.
 
Zapraszamy serdecznie do korzystania z serwisu naTYCHmiastowego sms-a.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×