Miasto

27 listopada 2020, 12:10:21

Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii rozpoczął konsultacje społeczne w sprawie projektu planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla obszaru GZM.

autobus Autor: Michał Janusiński

Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii rozpoczął konsultacje społeczne w sprawie projektu pn. "Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla obszaru Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz gmin, z którymi zawarto porozumienie w sprawie powierzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii pełnienia funkcji organizatora publicznego transportu zbiorowego".

Z dokumentem można zapoznać się na stronie BIP.

Wnioski, uwagi i propozycje zmian w treści projektu Planu Transportowego, wyłącznie w formie pisemnej, można:

  • przesłać pocztą na adres: Zarząd Transportu Metropolitalnego, ul. Barbary 21a, 40-053 Katowice,
  • przesłać pocztą elektroniczną na adres: plantransportowy@metropoliaztm.pl,
  • złożyć osobiście do skrzynki podawczej w siedzibie ZTM, adres jak wyżej, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Skrzynka udostępniona jest dla klientów w holu Urzędu przed stanowiskiem ochrony. Wybór tej formy złożenia korespondencji wyklucza potwierdzenie wpływu korespondencji do Urzędu.

Konsultacje społeczne trwają do 12 grudnia 2020 r.

Wolnostany do remontu

Wolnostany do remontu

Co roku Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych (MZBM) w Tychach przeprowadza remonty lokali mieszkalnych, tzw. wolnostanów, które udostępniane są mieszkańcom Tychów, oczekującym na przydział mieszkania lub kwalifikującym się do najmu socjalnego.

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami - trwa rekrutacja uczestników

Rusza realizacja projektu pn. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” – edycja 2020- 2021. Projekt, między innymi w Tychach, prowadzi Fundacja Internationaler Bund Polska.

Tychy dla seniorów

Tychy dla seniorów

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przypominamy projekty realizowane w z myślą o tyskich seniorach m.in. Koperty życia, Srebrna linia, Kluby Seniora czy program aktywni 60+.

Rusza rekrutacja do projektu unijnego w SP nr 21 w Tychach

Rusza rekrutacja do projektu unijnego w SP nr 21 w Tychach

Rusza rekrutacja do projektu unijnego pn. „Nowa szkoła, nowe możliwości – podniesienie jakości oferty edukacyjnej w Szkole podstawowej nr 21 w Tychach”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×