Miasto

12 czerwca 2019, 9:0:0

Bezpłatne porady dietetyczne, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, badania słuchu, stóp, wzroku czy nauka samobadania piersi – to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekały na mieszkańców naszego miast z okazji Dnia Zdrowia.

16 czerwca od godziny 14:00 do 18:00 na placu Baczyńskiego odbędzie się impreza promująca zdrowie wśród tyszan. Oprócz wspomnianych atrakcji, mieszkańcy mogą liczyć na bezpłatne porady antynikotynowe oraz w zakresie pomocy osobom z niepełnosprawnościami, testy na obecność przeciwciał anty-HCV, przesiewowe, pomiary ciśnienia krwi, ćwiczenia usprawniające motorykę małą dla dzieci czy ćwiczenia profilaktyczne z użyciem narkogogli i alkogogli.

Podczas Dnia Zdrowia odbędą się również prezentacje nowoczesnej karetki pogotowia, szkoły rodzenia, oferty ortodontycznej oraz aparatów ortodontycznych, higieny rąk w podróży, pokazy sprzętu rehabilitacyjnego, wystawa dzieł artystów i rzeźbiarzy, a także konkursy dla dzieci i dorosłych oraz  zajęcia plastyczne z dziećmi.

Załączniki

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Od 4 marca do 19 czerwca ponad 1100 tyskich drugoklasistów uczestniczyło w lekcjach pływania w Wodnym Parku Tychy. Wiadomo już, że od września zajęcia będą kontynuowane.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić 19 czerwca br. w Tychach.

Kina pod chmurką w Tychach

Kina pod chmurką w Tychach

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×