Aktualności

Opieka w demencji – szkolenia online (II edycja)

05.11.20

Rusza druga edycja bezpłatnych szkoleń dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W związku z obecną sytuacją epidemiczną szkolenia odbędą się online przez platformę Click Meeting.

SegreAguj. Łączy nas dzielenie. Obowiązkowo.

05.11.20

Według danych z 2019 r., każdy tyszanin wytarza w ciągu roku 384 kg odpadów komunalnych. Ich segregowanie to wcale nie jest prosta sprawa. Jak odnaleźć się w gąszczu zasad i wspólnie zadbać o nasze otoczenie? Z pomocą przychodzi Urząd Miasta, który realizuje miejską kampanię edukacyjno-informacyjną.

Koronawirus - nowe obostrzenia i zasady bezpieczeństwa od 7 listopada

04.11.20

Od 7 listopada rząd wprowadza nowe obostrzenia i zasady bezpieczeństwa. Wśród nich m.in. nauczanie zdalne w klasach 1-3, zamknięte obiekty hotelarskie, zamknięte galerie handlowe (poza sklepami spożywczymi).

Trzycyfrowy numer, który może uratować komuś życie

03.11.20

1 listopada 2020 roku Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego uruchomiło bezpłatną infolinię dla osób bezdomnych.

Stypendia Quod discis tibi dis cis – "Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz” dla wybitnych

03.11.20

Po raz kolejny Samorząd Miasta Tychy przyznał stypendia „Quod discis, tibi discis”.

Bezpłatne Konsultacje dla Przedsiębiorców: Centrum Wsparcia MŚP

02.11.20

Przedsiębiorcy, których firmy zostały zarejestrowane na terenie województwa śląskiego, potrzebujące konsultacji i porad, mogą otrzymać bezpłatne wsparcie eksperckie.

Bezpłatne badania mammograficzne

02.11.20

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać w Tychach 25 listopada przy markecie Auchan.

Przez trzy dni cmentarze będą zamknięte

30.10.20

Decyzją rządu, w dniach od 31 października do 2 listopada, cmentarze w całym naszym kraju będą zamknięte.

19 dni przeciwko przemocy

30.10.20

Tychy po raz kolejny uczestniczą w kampanii, która zainicjowana została w 2011 roku przez szwajcarską fundację Women’s World Summit Foundation (WWSF).

Zwolnienia za czynsz i dzierżawę dla tyskich przedsiębiorców

29.10.20

Prezydent Tychów podpisał 29 października zarządzenie, dotyczące wsparcia dla wynajmujących lub dzierżawiących lokale użytkowe będące w zasobach gminy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×