Aktualności

Zapraszamy do konkursu "Mój ogrodowy raj"

08.05.18

Tyski Zakład Usług Komunalnych organizuje konkurs dla mieszkańców posiadających ogrody przydomowe lub ogródki działkowe zlokalizowane na terenie Miasta Tychy.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

08.05.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać o Programie Rewitalizacji dla Miasta Tychy.

Konferencja „Wyzwania i korzyści w relacji biznes – podmioty ekonomii społecznej – samorząd”

07.05.18

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej wraz z Miastem Tychy i Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną - Podstrefą Tyską zapraszają na konferencję „Wyzwania i korzyści w relacji biznes – podmioty ekonomii społecznej – samorząd”.

Doradcy od e-zwolnień w każdym ZUS

02.05.18

Od 2 maja na Salach Obsługi Klientów w ZUS pojawią się doradcy ds. e-ZLA (elektronicznych zwolnień lekarskich). Będą oni służyć pomocą zarówno lekarzom, jak i pracodawcom oraz pacjentom.

Wybory uzupełniające do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego 2018

30.04.18

W październiku br. upływa kadencja części składu radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego, dlatego w maju odbędą się wybory uzupełniające. Zapraszamy młodzież do kandydowania.

Raport z konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania przestrzennego osiedla B

30.04.18

Prezentujemy raport z konsultacji przeprowadzonych w związku z przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic Cienistej, Begonii, Budowlanych, Bpa. Burschego, Kard. Hlonda, Bocznej, Sienkiewicza, Baziowej i parku Niedźwiadków w Tychach.

Nowa droga połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską w Tychach

30.04.18

Dzięki tej inwestycji powstanie alternatywne połączenie dla ruchu równoległego do alei Bielskiej i częściowo ulicy Katowickiej, zdecydowanie usprawni ona także dojazd do centrum miasta z rejonu ulicy Jaworowej i Sadowej.

Święto Konstytucji 3 Maja w Tychach

27.04.18

Zapraszamy do udziału w głównych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja oraz wybuchu III Powstania Śląskiego.

Czas na zawody techniczne!

26.04.18

„Trafny wybór – czas na zawody techniczne” – pod takim hasłem w środę 25 kwietnia odbyła się debata poświęcona szkolnictwu zawodowemu.

Na terenie Tychów wprowadzono I poziom ostrzegania

25.04.18

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach poinformował, że na terenie miasta Tychy został wprowadzony I poziom ostrzegania - kolor żółty (informacyjny i edukacyjny) zgodnie z Planem działań krótkoterminowych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×