Aktualności

Remont chodników na ul. Kościuszki

30.07.18

Ruszył remont ulicy Kościuszki w Tychach. W pierwszej kolejności nową nawierzchnię zyska chodnik, a jesienią na drodze ułożona zostanie asfaltowa nakładka.

Prognozowane burze, lokalnie grad

25.07.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie prognozuje burze, które mogą wystąpić w dniach 26-27 lipca br województwie śląskim. Lokalnie opadu gradu.

Budżet obywatelski dla województwa śląskiego

25.07.18

Zapraszamy na spotkanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego dla województwa śląskiego, które odbędzie się 6 sierpnia br. o godzinie 17 w Centrum Integracji Społecznej fundacji Internationaler Bund Polska przy ul. Edukacji 11a.

Punkt Obsługi Klienta Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia przeniesiony

25.07.18

Informujemy, że punkt obsługi interesantów Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia znajdujący się dotychczas na parterze budynku Urzędu Miasta Tychy został przeniesiony do pokoju numer 511 (V piętro).

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

24.07.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowym sprzęcie i zmianach, jakie zachodzą w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach.

Tychy w sieci możliwości

24.07.18

Rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja do projektu „Tychy w sieci możliwości”. Jej celem jest uzupełnienie listy projektu o 4 osoby, które otrzymają sprzęt komputerowy i dostęp do sieci zaraz po zakończeniu naboru oraz utworzenie listy rezerwowej osób zainteresowanych udziałem w projekcie.

Święcenie pojazdów w Tychach

23.07.18

Tradycyjne święcenie pojazdów z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców odbędzie się w najbliższą niedzielę - 29 lipca. To jedna z największych takich uroczystości w Polsce.

Tychy wśród najzamożniejszych

20.07.18

Tychy znalazły się na trzynastym miejscu wśród najzamożniejszych miast na prawach powiatów. Taką informację można odnaleźć w opublikowanym przez tygodnik „Wspólnota” rankingu.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed intensywnymi opadami deszczu i burzami

18.07.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu z burzami, które mogą wystąpić w najbliższych dniach w województwie śląskim.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

17.07.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o remontach w tyskich placówkach oświatowych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×