Aktualności

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

07.08.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowym oświetleniu, które powstanie w Tychach.

Ostrzeżenie meteorologiczne II stopnia - upał

06.08.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał ostrzeżenie II stopnia przed upałem w województwie śląskim. Ostrzeżenie ważne jest od 7 do 10 sierpnia br.

Sanepid ostrzega przed kąpielami w fontannach

06.08.18

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach przypomina, że fontanny uliczne są urządzeniami tylko do celów dekoracyjnych, a woda w nich nie nadaje się do spożycia i nie jest przeznaczona do kąpieli.

Kolejne odkomarzanie i odkleszczanie w Tychach

06.08.18

W środę, 8 sierpnia w godz. 20-24 w parkach, w których zlokalizowane są zbiorniki wodne i place zabaw tj. parku Północnym, św. Franciszka, Suble I i II, Łabędzim oraz na terenach wokół zbiornika Paprocany odbędzie się drugi z zaplanowanych zabiegów dezynsekcyjnych przeciw komarom i kleszczom.

Pomoc dla osób poszkodowanych w wydarzeniach losowych

01.08.18

W związku z poniedziałkowym pożarem budynku przy ul. Cienistej w Tychach informujemy, że w sytuacji, w której poszkodowane osoby nie są w stanie zabezpieczyć sobie we własnym zakresie tymczasowego miejsca pobytu, mogą zgłaszać się do Wydziału Gospodarki Lokalowej w Urzędzie Miasta Tychy.

Ostrzeżenie meteorologiczne II stopnia - upał

01.08.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał ostrzeżenie II stopnia przed upałem w województwie śląskim. Ostrzeżenie ważne jest do 2 sierpnia br.

W rocznicę Powstania Warszawskiego zawyją syreny

31.07.18

W środę 1 sierpnia w całym kraju zostanie przeprowadzony trening sprawności syren alarmowych. Będzie to jednocześnie upamiętnienie obchodów 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

31.07.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o powstającym w Tychach Centrum Usług Społecznościowych.

Upał i burze z gradem

31.07.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed upałem i burzami z gradem, które mogą wystąpić od 31 lipca do 4 sierpnia br. w województwie śląskim.

Centrum Usług Społecznościowych powstaje w Tychach

31.07.18

Rozpoczęła się budowa Centrum Usług Społecznościowych w Tychach. W budynku przy Zespole Szkół nr 5 przy ul. Edukacji 11 znajdą się m.in. mieszkania komunalne, mieszkania chronione, sala do rehabilitacji i świetlica.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×