Aktualności

Bezpłatne badania prenatalne w Tychach

16.10.18

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych badań prenatalnych w ramach Regionalnego Programu Zdrowotnego Województwa Śląskiego.

Rządowy Program "Czyste Powietrze" w Tychach

15.10.18

We wtorek 16 października o g. 18 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach odbędzie się informacyjne spotkanie dla mieszkańców z przedstawicielami Ministerstwa Środowiska w sprawie rządowego programu "Czyste powietrze".

Mogę #zatrzymać SMOG w Tychach

15.10.18

W dniach 17-19 października br. na Placu Baczyńskiego w Tychach pojawią się Kontenery Śląskie, będące częścią kampanii informacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego dotyczącej przeciwdziałaniu niskiej emisji.

UWAGA! Od 15 października wydłużenie zawężenia na DK44

11.10.18

Uwaga kierowcy! Już od najbliższego poniedziałku, 15 października, na modernizowanej drodze DK44 w Tychach zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Upamiętnienie bohaterów w Tychach

10.10.18

Dnia 9 października miały miejsce uroczystości odsłonięcia trzech tablic upamiętniających pułkownika Aleksandra Sałackiego, powstańców śląskich oraz żołnierzy poległych podczas kampanii wrześniowej w 1939 roku.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

09.10.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opublikowaliśmy m.in. "Vademecum wyborcy".

Ekodrzewko za makulaturę - akcja zakończona

08.10.18

Aktualizacja - 19 listopada 2018: pula ekodrzewek, czyli żywych choinek przekazywanych w zamian za makulaturę została wyczerpana.

Tyszanie wybrali projekty w budżecie partycypacyjnym

08.10.18

Zakończyła się kolejna edycja budżetu partycypacyjnego w Tychach. W sumie spośród 114 projektów zrealizowanych zostanie 67 zadań.

AUKSODRONE rusza dziś w Tychach

05.10.18

Jedna orkiestra, jeden dyrygent, jedno miejsce. Trzy dni (5-7 października), dwadzieścia siedem wydarzeń, nieskończoność możliwości. AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy zaprasza do Mediateki na pierwszą edycję festiwalu AUKSODRONE.

Konkursy na uczczenie Niepodległej

04.10.18

Do działań wpisujących się w obchody 100-lecia niepodległości Polski dołączyły trzy konkursy - muzyczny, plastyczny i z wiedzy historycznej. Propozycje te skierowane są do uczestników zajęć w placówkach szkolnych, pozaszkolnych i kulturalnych w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×