Aktualności

Konkurs fotografii prasowej

08.01.19

Trzy tysiące złotych to pula nagród kolejnej edycji konkursu fotografii prasowej Tychy Press Photo, inspirowanego słynnym World Press Photo. Zdjęcia przyjmowane są do 22 stycznia.

Zgłoś nadpłatę za prąd lub gaz wpłaconą na rzecz Energetycznego Centrum

04.01.19

Miejski Rzecznik Konsumentów przypomina, że tylko do 16 stycznia 2019 roku można zgłosić wierzytelność do sądu, w celu odzyskania nadpłaty z tytułu umowy z firmą Energetyczne Centrum S.A.

Będzie śnieżnie!

03.01.19

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie w związku z umiarkowanymi opadami śniegu, które będą miały miejsce przez najbliższe dwa dni w województwie śląskim.

ZTM nowym organizatorem komunikacji w Metropolii

03.01.19

Od 1 stycznia 2019 roku organizatorem komunikacji miejskiej na obszarze Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii będzie Zarząd Transportu Metropolitalnego, który zastąpi dotychczasowych organizatorów komunikacji w regionie, czyli KZK GOP, MZK Tychy i MZKP Tarnowskie Góry.

Co zrobić z choinką po świętach?

03.01.19

Podobnie jak w minionych latach, mieszkańcy Tychów mogą przekazać choinki (naturalne i sztuczne) do jednego z Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (przy ul. Katowickiej i ul. Serdecznej).

Trzej Królowie w Tychach

02.01.19

W najbliższą niedzielę spod parafii św. Marii Magdaleny w Tychach wyruszy Orszak Trzech Króli, by ulicami miasta - konno i bryczką, pokonać długą, trudną i zawiłą drogę do celu swojej podróży, stajenki. Trzej Królowie przewędrują przez Tychy już po raz siódmy.

28. Tyskie Wieczory Kolędowe

31.12.18

5 stycznia w Tychach rozpocznie się wielki festiwal kolęd czyli Tyskie Wieczory Kolędowe. W siedmiu tyskich kościołach rozbrzmiewać będą kolędy oraz pastorałki w wykonaniu chórzystów i wyśmienitych gości.

Komunikacja w Sylwestra i Nowy Rok

28.12.18

MZK Tychy poinformował o organizacji komunikacji miejskiej w Sylwestra oraz w Nowy Rok. W poniedziałek do godziny 18:00 autobusy i trolejbusy będą kursowały według rozkładu jazdy w dni robocze, a we wtorek tak samo jak w niedziele i święta.

Faworyci zawiedli

28.12.18

Przed turniejem finałowym Pucharu Polski w hokeju na lodzie zdecydowanymi faworytami były zespoły Tauron KH GKS Katowice oraz GKS Tychy, a kibice zacierali ręce na derbowy pojedynek w finale. Obydwa zespoły zawiodły, a w meczu o puchar zagrają JKH GKS Jastrzębie z TatrySki Podhale Nowy Targ.

Godziny pracy Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Urzędzie Miasta Tychy

28.12.18

Od 2 stycznia 2019 r. zmieniają się godziny pracy Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Wydziału Komunalnego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×