Aktualności

Nowy Centralny System Ewidencji Pojazdów i Kierowców

13.11.17

Od dziś (13 listopada) w całej Polsce obowiązuje nowy Centralny System Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK). W związku z centralnym wdrożeniem mogą pojawić się przejściowe trudności z załatwianiem spraw w miejskim Wydziale Komunikacji.

„Środowisko ratujesz – odpady segregujesz” – finał kampanii edukacyjnej w Mediatece

10.11.17

Cztery tyskie szkoły wzięły udział w odbywającym się 9.11. w Mediatece przeglądzie teatralnym pod hasłem „Środowisko ratujesz – odpady segregujesz” organizowanej przez Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach.

Jakość powietrza w Tychach sprawdzisz w telefonie

09.11.17

Bieżące informacje o jakości powierza w mieście można od dziś sprawdzić w miejskiej aplikacji mobilnej Treespot Tychy (jest już dostępna aktualizacja aplikacji na iOS i Android).

Tyskie bibilioteki zamknięte 13 listopada

08.11.17

Informujemy, że w poniedziałek, 13 listopada br. wszystkie biblioteki na terenie miasta będą nieczynne.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Tychach

08.11.17

W sobotę, 11 listopada zapraszamy mieszkańców do włączenia się w obchody Narodowego Święta Niepodległości, a także udziału w towarzyszącym im wydarzeniom, które odbędą się już w piątek, 10 listopada.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

07.11.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o tyskich działaniach na rzecz czystego powietrza.

Konsultacje dot. rejonu al. Bielskiej, ul. Żwakowskiej, Harcerskiej i linii kolejowej w Tychach

07.11.17

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie: Alei Bielskiej, ul. Żwakowskiej i Harcerskiej oraz linii kolejowej w Tychach.

Głosujemy na Paprocany

06.11.17

Aż 204 projekty z całej Polski wpłynęły na organizowany przez miesięcznik „Architektura-murator” konkurs pn. „Innowacje w architekturze”. W finałowej dziesiątce znalazł się tyski projekt "Zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan".

Konkurs na Społecznika Roku 2017

06.11.17

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu o tytuł „Społecznika Roku 2017 podregionu tyskiego województwa śląskiego” w następujących kategoriach: samorząd, organizacja pozarządowa, biznes. Wnioski można składać do 23 listopada 2017 r. (decyduje data wpływu wniosku do biura CSR).

Podsumowanie tyskich Dni Sąsiada

02.11.17

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące Dni Sąsiada, które odbyły się w ramach programu rewitalizacji dla miasta Tychy na osiedlach N,O,H i Ł.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...