Aktualności

Ukraińcy o jedną bramkę lepsi od Polaków

29.05.19

W poniedziałek głównym sportowym wydarzeniem w Tychach był mecz młodzieżowych mistrzostw świata, w którym zmierzyły się ze sobą reprezentacje Kataru i Ukrainy. Wcześniej w naszym mieście odbył jednak jeszcze jeden mecz międzypaństwowy.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

29.05.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można znaleźć min. informacje dotyczące tyskich seniorów.

Koncert "Wolność to wybór" w 30. rocznicę wolnych wyborów w Polsce

28.05.19

W niedzielę 2 czerwca Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz Miasto Zabrze zapraszają na koncert upamiętniający 30.rocznicę wolnych wyborów w Polsce 1989 " Wolność to wybór", który odbędzie się na Promenadzie Areny Zabrze.

Trening syren alarmowych

28.05.19

We wtorek 28 maja odbędzie się ogólnopolski trening syren alarmowych.

Półkolonie Wilcze Gniazdo

27.05.19

Zapraszamy do Klubu Wilkowyje MCK na płatne półkolonie dla dzieci w wieku szkolnym (I - VI klasy) Wilcze Gniazdo.

Tychy podwójnie wyróżnione na kongresie „Perły Samorządu”

27.05.19

Najlepsi i najskuteczniejsi skarbnicy z całego kraju zostali nagrodzeni w Gdyni. Wśród nich – Urszula Dryka – Skarbnik Miasta Tychy. Miasto otrzymało także wyróżnienie w rankingu „Aktywizacja zawodowa dzieci i młodzieży”.

Tychy po wyborach do PE

27.05.19

Frekwencja we wczorajszych wyborach do PE wyniosła w Tychach 50,81%.

Święto Rodzin w Tychach

27.05.19

Już dziś można zapisać się na niektóre z atrakcji, które 2 czerwca będą realizowane w ramach obchodów Metropolitalnego Święta Rodziny. W Tychach kulminacją tego wydarzenia będzie wydarzenie "Tyskie rodziny na Baczyńskim spędzają godziny”.

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

24.05.19

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

23.05.19

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×