Aktualności

Konsultacje w sprawie nadania nowej nazwy ulicy

26.11.19

Od 26 listopada 2019 r. do 10 grudnia 2019 r. trwają konsultacje, których przedmiotem jest uzyskanie opinii mieszkańców na temat nadania nowej nazwy ulicy - drodze wewnętrznej od Alei Marszałka Piłsudskiego. Propozycja nowej nazwy to "ulica Optymistów".

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

26.11.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" prezentujemy działalność tyskiego Centrum Usług Wspólnych.

Tychy życzą Wesołych Świąt

26.11.19

W Tychach już za kilka dni będzie można poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku z końcem listopada place, skwery, ulice ozdobią świąteczne iluminacje. W kilkunastu miejscach pojawiły się już choinki, kurtyny świetlne i świąteczne przywieszki.

Test syren alarmowych

26.11.19

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Tychy informuje, że 26 listopada pomiędzy godz. 9.00 a 13.00 zostanie przeprowadzony krajowy trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Informacje o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM 10 w powietrzu

25.11.19

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed ryzykiem wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM 10 w powietrzu na obszarze województwa śląskiego, w tym - na terenie Tychów.

Nabór wniosków na termomodernizację

25.11.19

Urząd Miasta Tychy ogłasza nabór wniosków na termomodernizację jednorodzinnych budynków mieszkalnych (ocieplenie ścian, dachów, stropodachów lub wymianę okien).

Ostatnia szansa na złożenie wniosku do PONE

25.11.19

Kończy się nabór wniosków oraz realizacja ostatniego etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla miasta Tychy na lata 2016 – 2020.

Usługi asystenckie dla niepełnosprawnych seniorów w Tychach

22.11.19

Fundacja Internationaler Bund Polska realizuje w Tychach dwa projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach, których niepełnosprawni seniorzy mogą skorzystać z usługi asystenckiej.

Otwarte spotkanie AA

22.11.19

W dniu 27 listopada Urząd Miasta Tychy wspólnie z Fundacją Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce organizuje spotkanie informacyjne nt. działalności Anonimowych Alkoholików dla wszystkich zainteresowanych osób.

Złote gody tyskich seniorów

21.11.19

34 pary świętowały dziś (21.11) 50-lecie małżeństwa. Jubilaci odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×