Aktualności

Jak pracują miejskie instytucje 24 grudnia

07.12.18

W Wigilię nieczynny będzie Urząd Miasta Tychy – tyscy urzędnicy odpracowali ten dzień w sobotę 10 listopada. Podobnie jak pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach i Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, którzy 10 listopada także byli obecni w pracy.

Otwarcie lodowisk sezonowych 8 grudnia

07.12.18

W sobotę 8 grudnia ruszają dwa lodowiska sezonowe w Tychach: w Paprocanach oraz na obiekcie przy ul. Brzozowej. Trzecie z lodowisk - pod Żyrafą - będzie czynne od wtorku 11 grudnia.

Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie U20 w Tychach

07.12.18

Od 8 do 14 grudnia br. Stadion Zimowy w Tychach stanie się areną hokejowych Mistrzostw Świata U20. Na tyskiej tafli odbędą się rozgrywki dywizji IB.

Uwaga, będzie ślisko!

06.12.18

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie w sprawie możliwego występowania opadów, przez które na drogach i chodnikach będzie wyjątkowo ślisko.

Aktywny przyjaciel seniorów

06.12.18

Każdy tyski senior, który ukończył 60 lat oraz osoby działające na rzecz tyskich seniorów mogą wziąć udział w konkursie SENIORZY Z PASJĄ, realizowanym w ramach projektu „Senioralna jesień” finansowanego przez Urząd Miasta Tychy.

W sobotę Miejskie Mikołajki 2018

05.12.18

Domek Świętego Mikołaja, renifery na szczudłach, warsztaty z elfami i mikołajkowa kolejka - to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą czekać na najmłodszych tyszan w sobotę 8 grudnia na placu Baczyńskiego.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

05.12.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Mikołajkach, które odbędą się 8 grudnia na placu Baczyńskiego.

Tychy odliczają dni do świąt

04.12.18

W Tychach można już poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku na początku grudnia place, skwery i ulice zdobią świąteczne iluminacje. W kilkunastu miejscach pojawiły się choinki, anioły, kurtyny świetlne i świąteczne łańcuchy. Ozdabiane są również ronda.

„Czas na wzlot” w Teatrze Małym

03.12.18

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Teatrze Małym w Tychach pokazano spektakl „Czas na wzlot”. Termin wybrano nie przypadkowo, rodzicom dzieci zależało, by przypomnieć o obchodzonych 3 grudnia dniu osób niepełnosprawnych.

VII Miejski Zjazd Profilaktyczny

03.12.18

W poniedziałek 10 grudnia w godzinach od 10 do 15 w Urzędzie Miasta Tychy odbędzie się VII Miejski Zjazd Profilaktyczny pt. "Dylematy współczesnej profilaktyki uzależnień". Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane są do 6 grudnia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×