Aktualności

14 Rad Osiedli powstanie w Tychach

01.10.19

W niedzielę odbyły się wybory do Rad Osiedlowych Miasta Tychy. Mieszkańcy głosowali w 18 okręgach. Najwięcej tyszan oddało swoje głosy na radę osiedla F6 (41,6%), zaś najmniejszym zainteresowaniem cieszyły się wybory na osiedlu Z, gdzie frekwencja wyniosła (8,27%).

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

01.10.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" prezentujemy mapkę z rozmieszczeniem podajników z woreczkami na psie odchody.

Biuro Obsługi Klienta będzie czynne 5 października

30.09.19

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Sejmu i Senatu RP Urząd Miasta w Tychach wyjątkowo będzie czynny w sobotę, 5 października w godzinach 9.00-13.00.

Rusza II edycja Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego w Tychach

30.09.19

W piątek 27 września br. w Zespole Szkół nr 1 w Tychach otwarto szkolną kawiarenkę zrealizowaną w ramach pierwszej edycji Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego w Tychach. Otwarcie zbiegło się w czasie rozpoczęciem realizacji drugiej edycji projektu skierowanego do tyskiej młodzieży.

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

30.09.19

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może występować na terenie województwa śląskiego przez cały dzień 30 września 2019 r.

Wybory do Rad Osiedli w Tychach

27.09.19

W niedzielę 29 września br. odbędą się wybory do 18 Rad Osiedli w Tychach. O ich powstaniu zadecyduje frekwencja wyborcza mieszkańców.

Tychy na 9. miejscu w rankingu

25.09.19

Chodzi o ranking wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2016-2018. Ranking opublikowało pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" i jak podkreślają jego autorzy to „jedno z najważniejszych zestawień pokazujących aktywność samorządów w Polsce”.

Dzieci potrzebują domu - zostań rodziną zastępczą!

25.09.19

W całej Polsce coraz mniej osób decyduje się na zostanie zawodową rodziną zastępczą. Dlatego pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach apelują - zostańcie rodzinami zastępczymi! Choć proces rekrutacji nie jest łatwy, to najważniejsza jest gotowość do stworzenia dzieciom domu.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

24.09.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opisujemy przebieg kampanii "Kup psa nie zostawiam".

Dołącz do akcji Masz Głos

23.09.19

We wszystkich województwach trwa nabór do tegorocznej edycji akcji Masz Głos, która od wielu lat zmienia Polskę lokalnie i buduje dialog pomiędzy społecznością lokalną a samorządem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×