Miasto

Trening syren alarmowych

28.05.19

We wtorek 28 maja odbędzie się ogólnopolski trening syren alarmowych.

Półkolonie Wilcze Gniazdo

27.05.19

Zapraszamy do Klubu Wilkowyje MCK na płatne półkolonie dla dzieci w wieku szkolnym (I - VI klasy) Wilcze Gniazdo.

Tychy podwójnie wyróżnione na kongresie „Perły Samorządu”

27.05.19

Najlepsi i najskuteczniejsi skarbnicy z całego kraju zostali nagrodzeni w Gdyni. Wśród nich – Urszula Dryka – Skarbnik Miasta Tychy. Miasto otrzymało także wyróżnienie w rankingu „Aktywizacja zawodowa dzieci i młodzieży”.

Tychy po wyborach do PE

27.05.19

Frekwencja we wczorajszych wyborach do PE wyniosła w Tychach 50,81%.

Święto Rodzin w Tychach

27.05.19

Już dziś można zapisać się na niektóre z atrakcji, które 2 czerwca będą realizowane w ramach obchodów Metropolitalnego Święta Rodziny. W Tychach kulminacją tego wydarzenia będzie wydarzenie "Tyskie rodziny na Baczyńskim spędzają godziny”.

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

24.05.19

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

23.05.19

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

23.05.19

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na spotkanie z cyklu Tury Kultury, które będzie częścią projektu „Rozmowy PROCENTują” i odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 18 w Mediatece.

Jak porozumieć się z ósmoklasistą? Ruszają warsztaty dla rodziców

22.05.19

W Tychach rusza kontynuacja programu profilaktycznego Archipelag Skarbów®. Oprócz młodzieży mogą wziąć w nim udział rodzice ósmoklasistów, dla których przygotowano bezpłatne warsztaty prowadzone przez profesjonalnych trenerów.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

21.05.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można znaleźć min. informacje dotyczące głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja 2019 r.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×