Miasto

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

28.11.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o konsultacjach dotyczących Parku Jaworek.

Maciej Gramatyka nowym zastępcą prezydenta Tychów ds. społecznych

26.11.18

26 listopada br. Andrzej Dziuba - prezydent Tychów powołał Macieja Gramatykę na stanowisko III Zastępcy Prezydenta ds. Społecznych.

Miejskie Mikołajki 2018

26.11.18

Domek Świętego Mikołaja, warsztaty z elfami, mikołajkowa kolejka - to tylko niektóre z atrakcji jakie będą czekać na najmłodszych tyszan w sobotę 8 grudnia na Placu Baczyńskiego. Zapraszamy na miejskie Mikołajki!

DK 44: Zdążyli przed zimą – od jutra zmiana organizacji ruchu

22.11.18

Dobra wiadomość dla kierowców! Najgorszy etap prac na modernizowanym w Tychach odcinku drogi krajowej numer 44 za nami. Już jutro - w piątek, 23.11 - planowana jest zmiana organizacji ruchu, co oznacza, że na prawie całym blisko 1,6-kilometrowym odcinku ruch będzie odbywał się po nowej nawierzchni.

Bezpłatne badanie oczu w Tychach

20.11.18

23 listopada wszyscy mieszkańcy Tych będą mogli wykonać bezpłatne badanie oczu, które pozwoli ocenić jakość powierzchni oka oraz filmu łzowego pod kątem występowania u nich zespołu suchego oka (ZSO).

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

20.11.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o działaniach EKOPatrolu.

Konsultacje społeczne w sprawie Parku Jaworek

20.11.18

Zapraszamy do udziału w konsultacjach, dotyczących projektu: "Aktywny Jaworek - budowa wielofunkcyjnych stref aktywności sportowo-rekreacyjnych", które odbędą się 28 listopada o godzinie 17 w sali 102 na I piętrze Urzędu Miasta przy al. Niepodległości 49.

Trwa budowa trakcji trolejbusowej w Tychach - będą utrudnienia

19.11.18

20 i 21 listopada br. będą prowadzone prace budowlane związane z montażem fundamentów dla słupów trakcji trolejbusowej na ulicy Sikorskiego w rejonie wiaduktu drogi DK1. W związku z tym, całkowicie zamknięty zostanie pas jezdni ulicy Sikorskiego w kierunku Tychów.

Bezpłatne badania mammograficzne w Tychach

16.11.18

Zapraszamy tyszanki w wieku 50 – 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammogragicznej, które odbędą się 20 grudnia br. na Al. Bielskiej 107 (przy sklepie Auchan).

DK-44: Przed zimą po nowym asfalcie

13.11.18

Dobra wiadomość dla kierowców, którzy poruszają się drogą krajowa numer 44. Jeszcze w listopadzie nowy asfalt pojawi się na dalszym fragmencie krajowych „czwórek”, a to oznacza, że przed zimą ruch będzie odbywał się po nowym asfalcie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×