Miasto

Konferencja „Wyzwania i korzyści w relacji biznes – podmioty ekonomii społecznej – samorząd”

07.05.18

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej wraz z Miastem Tychy i Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną - Podstrefą Tyską zapraszają na konferencję „Wyzwania i korzyści w relacji biznes – podmioty ekonomii społecznej – samorząd”.

Doradcy od e-zwolnień w każdym ZUS

02.05.18

Od 2 maja na Salach Obsługi Klientów w ZUS pojawią się doradcy ds. e-ZLA (elektronicznych zwolnień lekarskich). Będą oni służyć pomocą zarówno lekarzom, jak i pracodawcom oraz pacjentom.

Wybory uzupełniające do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego 2018

30.04.18

W październiku br. upływa kadencja części składu radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego, dlatego w maju odbędą się wybory uzupełniające. Zapraszamy młodzież do kandydowania.

Raport z konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania przestrzennego osiedla B

30.04.18

Prezentujemy raport z konsultacji przeprowadzonych w związku z przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic Cienistej, Begonii, Budowlanych, Bpa. Burschego, Kard. Hlonda, Bocznej, Sienkiewicza, Baziowej i parku Niedźwiadków w Tychach.

Nowa droga połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską w Tychach

30.04.18

Dzięki tej inwestycji powstanie alternatywne połączenie dla ruchu równoległego do alei Bielskiej i częściowo ulicy Katowickiej, zdecydowanie usprawni ona także dojazd do centrum miasta z rejonu ulicy Jaworowej i Sadowej.

Święto Konstytucji 3 Maja w Tychach

27.04.18

Zapraszamy do udziału w głównych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja oraz wybuchu III Powstania Śląskiego.

Czas na zawody techniczne!

26.04.18

„Trafny wybór – czas na zawody techniczne” – pod takim hasłem w środę 25 kwietnia odbyła się debata poświęcona szkolnictwu zawodowemu.

Na terenie Tychów wprowadzono I poziom ostrzegania

25.04.18

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach poinformował, że na terenie miasta Tychy został wprowadzony I poziom ostrzegania - kolor żółty (informacyjny i edukacyjny) zgodnie z Planem działań krótkoterminowych.

Trening przygotowawczy do Barbarian Race w Tychach

25.04.18

Trener OCR POLSKA Sqwaru wraz z drużyną Carbon zaprasza mieszkańców Tychów i okolic do wspólnego darmowego treningu, który odbędzie się 28 kwietnia br. w godz. 11.00-12.30 w Parku Jaworek w Tychach.

Muzeum poszukuje wolontariuszy do pomocy przy realizacji gry miejskiej

24.04.18

Jeśli interesujesz się historią miasta, sportem, jesteś aktywny i lubisz wyzwania, propozycja Muzeum Miejskiego w Tychach jest właśnie dla Ciebie!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×