Miasto

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

31.10.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Akcji Zima i kampanii przeciwko przemocy.

Większe dopłaty do wymiany pieców w Tychach

27.10.17

Na wczorajszej sesji Rady Miasta Tychy (26.10), radni Rady Miasta przyjęli uchwałę dotyczącą aktualizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji.

Bezpłatne warsztaty tańca dla dzieci z programu 3+ Liczna Rodzina

27.10.17

Zapraszamy dzieci - uczestników programu 3+liczna rodzina, do udziału w bezpłatnych zajęciach tanecznych w Tito Dance Studio, przy Placu Świętej Anny 4 w Tychach od dnia 27 października 2017 roku.

Pomiar jakości powietrza w Tychach

27.10.17

Od września 2017 r., możemy sprawdzać jakość powietrza w Tychach dzięki czujnikom rozmieszczonym w różnych punktach miasta.

1 listopada – darmowa komunikacja, dodatkowe autobusy i zmiany w organizacji ruchu

26.10.17

W tym roku po raz pierwszy pasażerowie komunikacji miejskiej w Tychach będą mogli korzystać z niej we Wszystkich Świętych za darmo. Władze miasta chcą zachęcić mieszkańców do pozostawienia własnych samochodów i podróżowania komunikacją miejską.

Komunikat w sprawie deputatów

25.10.17

W związku z licznymi zapytaniami osób ubiegających się o wypłatę rekompensaty z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla informujemy, że Urząd Miasta Tychy nie może potwierdzać danych zawartych we wniosku oraz podpisu i pełnomocnictw do złożenia wniosku.

Kampania „Hospicjum to też Życie” w Tychach

25.10.17

37 Hospicjów z całej Polski, w tym Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach przyłączyło się w październiku br. do ogólnopolskiej XIV kampanii społecznej „Hospicjum to też Życie” pod hasłem: „Opiekun rodzinny – nie musi być sam”.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

24.10.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o zmianach w komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych.

Medal Śląskiej Izby Budownictwa dla wiceprezydenta Tychów

23.10.17

Medal 20-lecia Śląskiej Izby Budownictwa otrzymał Igor Śmietański – z-ca prezydenta Tychów ds. gospodarki przestrzennej za „wspieranie działalności samorządu gospodarczego budownictwa oraz rozwoju przedsiębiorczości”.

Nabór do projektu „Własna Firma Nowe Możliwości”

20.10.17

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Jesteś osobą bezrobotną lub nieaktywną zawodowo w wieku 30+ (w szczególności kobietą, osobą długotrwale bezrobotną, o niskich kwalifikacjach, z niepełnosprawnością, powyżej 50 roku życia)?

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...