Miasto

Uwaga - w najbliższych dniach silny mróz

26.02.18

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym mrozem, który prognozowany jest w najbliższych dniach w woj. śląskim. W nocy temperatura lokalnie może sięgać nawet -22 stopni Celsjusza.

Rekordowa liczba wniosków w budżecie partycypacyjnym w Tychach

26.02.18

19 lutego zakończył się nabór wniosków do V edycji Tyskiego Budżetu Partycypacyjnego na 2019 rok. Mieszkańcy złożyli 189 wniosków. Jak dotąd to największa liczba projektów złożonych w ramach jednej edycji.

Opel, Tychy i KSSE na rzecz szkolnictwa zawodowego

26.02.18

- Rusza nasz nowy program „Trafny wybór – czas na zawody techniczne”, w którym wspólnie z partnerami utworzymy 3 klasy branżowe w tyskich szkołach średnich: ZS nr 4, ZS nr 5 i ZS nr 6 w Tychach – poinformował prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) Janusz Michałek.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

20.02.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o tym, co zrobić, by nie stać w kolejce w tyskim Urzędzie Miasta, a także o nietypowym coachingu dla gimnazjalistów.

Konsultacje społeczne - rozbudowa infrastruktury edukacyjnej w ZS nr 4 i ZS nr 7 w Tychach

16.02.18

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących adaptacji pomieszczeń na warszaty i pracownie w ZS nr 4 oraz przebudowy i wyposażenia warsztatów w ZS nr 7 w Tychach.

Ostatnie dni składania wniosków

15.02.18

Tylko do 19 lutego mieszkańcy mogą składać wnioski do budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2019. Jest 5 milionów złotych do wydania.

Nabór ofert wykonawców do Programu Ograniczenia Niskiej Emisji

14.02.18

Trwa nabór ofert Wykonawców chcących świadczyć swoje usługi w ramach realizacji III etapu Programu ograniczenia niskiej emisji dla miasta Tychy.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

13.02.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowym punkcie konsultacyjnym dla NGO oraz o debacie dotyczącej Metropolii.

"Tu Metropolia" - przyjdź na debatę i zabierz głos

08.02.18

Zapraszamy na kolejną debatę otwartą z cyklu „Tu Metropolia”, która odbędzie się 15 lutego, o godz. 16.30, w Pasażu Kultury Andromeda (pl. Baczyńskiego 2). Debata poświęcona będzie tematyce metropolitalnej.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

06.02.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o honorowym obywatelstwie Adama Bieleckiego i 1%, który warto zostawić w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...