Miasto

Tychy świętują

27.06.19

Dwa dni koncertowania, osiem zespołów, atrakcje dla dzieci i sporo dobrego jedzenia – te wszystkie atrakcje będą czekały na mieszkańców miasta już w najbliższy weekend pod „Żyrafą”, w ramach trwającego od początku miesiąca Święta Miasta Tychy.

Zakwit sinic w Jeziorze Paprocańskim

26.06.19

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach wydał dziś komunikat o zamknięciu kąpieliska. Po raz kolejny dały o sobie znać sinice. Ochłodzie mieszkańców będą jednak nadal służyć wodny plac zabaw dla dzieci oraz kurtyny wodne.

Festiwal Auksodrone 2019

26.06.19

Wartki nurt muzyki współczesnej, meandry jazzu, głębiny elektronicznych poszukiwań, bezpieczne zatoki tradycji – tym wszystkim rozbrzmiewać będzie druga edycja festiwalu AUKSODRONE, która odbędzie się w tyskiej Mediatece w pierwszy weekend października.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

25.06.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można znaleźć informacje min. o Święcie Miasta, które odbędzie się w najbliższy weekend (29-30 czerwca) pod Żyrafą.

Parki oznaczone

25.06.19

„Dzika łąka”, „łąka kwietnia antysmogowa”, „łąka kwietnia miododajna” – pierwsze tabliczki z takimi opisami pojawiły się w tyskich parkach i innych miejskich przestrzeniach.

Prognoza IMiGW - upał

24.06.19

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał prognozę na dni od 25 do 27 czerwca br., w której przewiduje wystąpienie upału.

Ostrzeżenie IMiGW

21.06.19

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed burzami i burzami z gradem, które mogą wystąpić w powiecie bieruńsko-lędzińskim 21 i 22 czerwca.

Dzień Przedsiębiorcy w Tychach

21.06.19

Chcesz założyć własną firmę, a może jesteś już przedsiębiorcą i potrzebujesz fachowej porady. Zapraszamy cię na dzień otwarty, podczas którego będziesz mógł skorzystać z pomocy specjalistów. 26 czerwca w Urzędzie Miasta odbędzie się Dzień Przedsiębiorcy.

Biblioteki w Tychach będą nieczynne

21.06.19

Od 24 czerwca do 29 czerwca Biblioteka Główna Mediateka i wszystkie filie na terenie miasta będą nieczynne z powodu reinstalacji systemu bibliotecznego.

Weekend w mieście

21.06.19

Kino pod chmurką, spotkanie z dietetykiem i fizjoterapeutą, piknik osiedlowy czy festyn z wieloma atrakcjami dla dzieci… W ten weekend w Tychach na pewno nie będzie czasu na nudę. Gdzie skorzystać z przygotowanych dla mieszkańców atrakcji?

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×