Miasto

PONE – nabór wniosków na 2019 r. w zakresie termomodernizacji

24.10.18

W listopadzie rozpoczyna się nabór wniosków do IV etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji w Tychach. Program obejmuje termomodernizację jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Trwa plebiscyt na tytuł Absolwenta XXI wieku

24.10.18

Do 30 listopada trwa głosowanie w plebiscycie na Absolwenta XXI wieku. O tytuł walczy ponad setka pretendentów - Justyna Kowalczyk, podróżnik Grzegorz Gawlik, Jacek Stachursky. Wśród kandydatów znaleźli się także tyszanie - Marek Grela i Artur Małek.

Wyniki wyborów samorządowych w Tychach

23.10.18

Frekwencja w Tychach w niedzielnych wyborach samorządowych wyniosła 51,66 procent. Andrzej Dziuba prezydentem kolejnej kadencji.

Spotkanie dotyczące budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2020

23.10.18

W czwartek 25 października br. zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda o g. 17 na spotkanie dotyczące budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2020.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

23.10.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o projektach i akcjach, które są realizowane w Tychach z myślą o seniorach.

Rusza rekrutacja do projektów unijnych

22.10.18

W dniach od 22 października do 8 listopada br. trwa rekrutacja do projektów unijnych pn. „Szkoła nowych szans...” w SP nr 24 i „Szkoła nowych możliwości – ...” w SP nr 5 i w SP nr 11.

Tychy europejską stolica gitary

19.10.18

W niedzielę rusza XVII Międzynarodowy Festiwal Śląska Jesień Gitarowa. To największy festiwal poświęcony gitarze klasycznej w naszej części Europy i jeden z największych na starym kontynencie.

Tychy miastem najbardziej przyjaznym seniorom

18.10.18

Tak wynika z plebiscytu „Miasto/gmina życzliwe Długowiecznym” zorganizowanego wspólnie przez „Gazetę Wyborczą” i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Bezpłatna tomografia komputerowa płuc

18.10.18

Masz 50-70 lat? Palisz papierosy? Żyjesz w mieście przemysłowym? Wykonaj bezpłatne badanie płuc.

Nowa droga połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską w Tychach

16.10.18

Dzięki tej inwestycji powstanie alternatywne połączenie do alei Bielskiej i częściowo ulicy Katowickiej. Chodzi o budowę nowej drogi, która połączy ul. Grota-Roweckiego z ul. Oświęcimską.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×