Miasto

38 nowych mieszkań powstało w Tychach

07.11.18

Trwająca blisko 1,5 roku budowa nowego obiektu przy ulicy Barona właśnie się zakończyła. W budynku znajduje się 38 nowych lokali mieszkalnych, każdy o powierzchni od 35 do 63 metrów kwadratowych.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

06.11.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opublikowaliśmy informacje dotyczące obchodów Święta Niepodległości w Tychach.

19 Dni Bez Przemocy w Tychach

06.11.18

Od 1 listopada przez 19 kolejnych dni na całym świecie trwa kampania przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Tychy dołączyły do akcji.

Niepodległa w Tychach

05.11.18

Lekcje patriotyzmu, turnieje, wystawy, projekcje filmów czy koncerty to tylko kilka przykładów tego, w jaki sposób tyszanie upamiętnią 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Rekrutacja na wolontariat MŚ U-20 w Polsce!

02.11.18

Począwszy od 23 maja 2019 roku, przez ponad trzy tygodnie, oczy całego futbolowego świata skierowane będą na Polskę – gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Zachęcamy do udziału w Programie Wolontariatu.

Jarmark Bożonarodzeniowy - wynajem domków

02.11.18

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza do składania wniosków na wynajem domków podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w tym roku odbędzie się w dniach 14-16 grudnia na Placu Baczyńskiego.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

30.10.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opublikowaliśmy m.in. informacje dotyczące komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych.

Udany sezon Tyskiego Roweru Miejskiego

29.10.18

W środę, 31 października, kończy się sezon Tyskiego Roweru Miejskiego. Przez ponad pięć miesięcy tyszanie wypożyczyli rowery przeszło 22 tysiące razy! W systemie zarejestrowanych jest aż 6 tysięcy osób.

Akcja zima - pomoc dla bezdomnych

26.10.18

Śląski Urząd Wojewódzki informuje, że podczas nadchodzącej zimy funkcjonować będzie bezpłatny, trzycyfrowy numer telefonu 987 pod którym od 1 listopada br. można uzyskać informację o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych na terenie województwa śląskiego.

1 listopada – darmowa komunikacja i zmiany w organizacji ruchu

25.10.18

W tym roku pasażerowie komunikacji miejskiej w Tychach po raz kolejny będą mogli korzystać z niej we Wszystkich Świętych za darmo. Zarządzenie w tej sprawie Andrzej Dziuba – prezydent Tychów podpisał 9 października ubiegłego roku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×