Miasto

Obywatelskie wysłuchanie publiczne

06.12.17

Związek Miast Polskich zaprasza do udziału w obywatelskim wysłuchaniu publicznym dotyczącym projektu Ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

05.12.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o młodych mieszkańcach naszego miasta mówiących gwarą śląską, a także o Gali Społecznika Roku.

Za nami VI Miejski Zjazd Profilaktyczny

04.12.17

W poniedziałek, 4 grudnia w urzędzie miasta pod hasłem: „Nowe trendy w leczeniu osób uzależnionych” odbył się VI Miejski Zjazd Profilaktyczny.

Od niedzieli w Tychach można jeździć na łyżwach

01.12.17

3 grudnia swoją działalność w sezonie 2017/18 rozpoczną wszystkie trzy lodowiska sezonowe w Tychach: pod Żyrafą, w Paprocanach oraz na obiekcie przy ul. Brzozowej. Korzystanie ze ślizgawek jest bezpłatne.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

28.11.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Miejskich Mikołajkach i odnowionej świetlicy na osiedlu Osada.

Lider zarządzania

27.11.17

Urząd Miasta Tychy otrzymał tytuł „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi w administracji” za wdrożone rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w kategorii: jednostki zatrudniające 250-500 pracowników na podstawie badania pracodawców samorządowych zainicjowanego przez Miasto Zabrze.

VI Miejski Zjazd Profilaktyczny

27.11.17

W poniedziałek, 4 grudnia Referat Polityki Społecznej Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej Profilaktyki i Leczenia Uzależnień MENS SANA organizują VI Miejski Zjazd Profilaktyczny pod hasłem: „Nowe trendy w leczeniu osób uzależnionych”.

Miejskie Mikołajki 2017

27.11.17

Zapraszamy na Miejskie Mikołajki, które odbędą się w niedzielę, 3 grudnia na Placu Baczyńskiego oraz w Pasażu Kultury Andromeda. W programie świąteczne warsztaty plastyczne, spektakl, spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami.

Uwaga kierowcy! Ruch okrężny przy Teatrze Małym

24.11.17

Od wtorku (21.11.) na skrzyżowaniu przy Teatrze Małym obowiązuje ruch okrężny. Zmiana organizacji ruchu związana jest z budową mini-ronda, jakie powstaje u zbiegu ulic Bocheńskiego z Boczną i Hlonda.

Diamentowe i złote gody tyskich seniorów

24.11.17

14 par świętowało wczoraj (23.11.) 50-lecie małżeństwa. Jubilaci odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. 4 pary odebrały gratulacje od Igora Śmietańskiego - zastępcy prezydenta ds. gospodarki przestrzennej za 60 lat wspólnego życia w związku małżeńskim.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...