Miasto

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

03.04.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o konferencji dotyczącej bezpieczeństwa pieszych, która odbędzie się 5 kwietnia w Mediatece.

Życzenia wielkanocne

30.03.18

Szanowni Państwo! Z okazji Świąt Wielkanocnych proszę przyjąć najlepsze życzenia od Prezydenta Miasta Tychy Andrzeja Dziuby oraz Przewodniczącego Rady Miasta Tychy Macieja Gramatyki.

Rodzinny Park bł. Karoliny (Park Południowy) po rewitalizacji

29.03.18

Dobiegają końca prace związane z rewitalizacją tego jednego z największych w Tychach parków. Od 2012 roku powstały tam m.in. plac zabaw, siłownia plenerowa, tężnia solankowa, ścieżki, oświetlenie, mała architektura itp.

Wykaz placówek zapewniających całodobową opiekę o. niepełnosprawnym, starszym i przewlekle chorym

29.03.18

Przypominamy, że istnieje wykaz placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku, spełniający kryteria rejestru prowadzonego przez Wojewodę oraz podlegających jego kontroli.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

27.03.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o tym, jak Tychy zakwitną na wiosnę, a także o zmianach i nowościach w Rodzinnym Parku bł. Karoliny.

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu recytatorskiego

27.03.18

Miejskie Centrum Kultury w Tychach - organizator wydarzenia - ogłasza Konkurs Recytatorski dla młodzieży i dorosłych, który odbędzie się 19 maja 2018 roku w ramach LOGOS FEST IV Tyskiego Festiwalu Słowa - Edycja Młynarski.

Tychy zakwitną na wiosnę

23.03.18

Kalendarzowa wiosna już się rozpoczęła, niebawem miasto zakwitnie więc tysiącami kwiatów i roślin ozdobnych. Jesienią ubiegłego roku w parkach, skwerach i pasach zieleni zasadzono ok. 83 tys. roślin cebulowych: tulipanów, narcyzów, krokusów.

"Decydujesz, pomagamy" - trwa nabór do programu

22.03.18

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne regionu jeszcze przez kilka dni maja szansę na zgłoszenie pomysłów na inicjatywy społeczne w swoim regionie. Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 1 125 000 złotych.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

20.03.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o nowych biletach okresowych i zwężeniu za węzłem Wartogłowiec.

Odnawialne źródła energii w Tychach - ostateczna lista grantobiorców

20.03.18

Lista grantobiorców, sporządzona na podstawie projektów koncepcyjno-technicznych, została zamknięta. Termin zgłaszania uwag dotyczących danych upłynął 23 marca 2018r.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...