Miasto

Konsultacje projektu uchwały: regulamin dostarczenia wody i odprowadzenia ścieków na terenie Tychów

21.05.19

Do 31 maja trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu dostarczenia wody i odprowadzenia ścieków na terenie Gminy Miasta Tychy.

BELFEgoR powraca

20.05.19

Po trzech latach nieobecności tyski Teatr Alternatywny BELFEgoR wychodzi z cienia. Szatańska trupa Żukowskiego wraca na scenę z nowym premierowym spektaklem „Bal w operze” według Juliana Tuwima.

„Tyskie Żywioły” w czerwcu w Tychach

16.05.19

8 czerwca Tychami zawładną żywioły… „Tyskie żywioły”. Właśnie pod taki hasłem odbędzie się festiwal edukacji ekologicznej, który po raz trzeci organizuje miasto Tychy. Tym razem jednak festiwal zmienia lokalizację i odbędzie się na tzw. Dzikiej Plaży w Paprocanach.

Ocena wniosków w budżecie partycypacyjnym zakończona

15.05.19

VI edycja Tyskiego Budżetu Partycypacyjnego była rekordowa – mieszkańcy złożyli ponad 200 wniosków – to najwięcej od rozpoczęcia realizacji projektu budżetu partycypacyjnego w Tychach. Właśnie zakończyła się ich formalna i merytoryczna ocena.

Odszedł Stanisław Niemczyk, wybitny polski architekt

14.05.19

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 13 maja 2019 r. w wieku 76 lat odszedł Stanisław Niemczyk, wybitny polski architekt.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

14.05.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o VI edycji Tyskiego Budżetu Partycypacyjnego i festiwalu edukacji ekologicznej "Tyskie Żywioły".

23 nowe przegubowe autobusy marki MAN przyjadą do Tychów

13.05.19

W Przedsiębiorstwie Komunikacji Miejskiej w Tychach podpisano dziś (13 maja) umowę z MAN TRUCK & BUS POLSKA na dostawę 23 fabrycznie nowych autobusów zasilanych silnikiem CNG (na sprężony gaz ziemny).

Pakuj do skrzynki – kupcy z tyskich hal targowych ruszają z wyjątkową akcją

10.05.19

Handlowcy z Tyskich Hal Targowych z dumą podkreślają, że ich produkty pochodzą z lokalnych i ekologicznych upraw. Teraz chcą być jeszcze bardziej eko.

Odnawialne Źródła Energii - kolejna zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu

07.05.19

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego poinformował o kolejnym przedłużeniu rozstrzygnięcia konkursu nr RPSL.04.01.03-IZ.01-24-199/17 z poddziałania 4.1.3. Odnawialne źródła energii, w ramach którego można otrzymać dotację unijną na montaż pomp ciepła, kotłów na pelet itp.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

07.05.19

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o budowie Domu Opieki Społecznej i o wystawie urządzeń grzewczych, która odbędzie się w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×