Aktualności

Grudzień w Tychach

01.12.20

W tym roku miejska oferta przedświąteczna musiała dostosować się do obecnych warunków covidowych. Mimo to, baza wydarzeń jest bogata - warsztaty rękodzieła i ozdób, magiczne spektakle dla najmłodszych a nawet - zdalne spotkanie z Świętym Mikołajem!

Obwieszczenie Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii

30.11.20

Obwieszczenie dotyczące projektu pn. „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E 30 i E 65) na obszarze Śląska, etap I: linia E 65 na odc. Będzin – Katowice – Tychy – Czechowice Dziedzice – Zebrzydowice”.

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym w ramach Projektu grantowego OZE

30.11.20

Gmina Miasta Tychy ogłasza nabór uzupełniający do projektu grantowego pn: „Odnawialne źródła energii szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach”.

Dołącz do tyskiej Świątecznej Bazy Rzemieślników

30.11.20

Zapraszamy producentów lokalnych produktów oraz osoby tworzące nietuzinkowe rękodzieło do dołączenia do bazy tyskich rzemieślników. Będzie ona dostępna miejskiej stronie internetowej oraz w aplikacji Treespot.

Bezpłatne badania mammograficzne

30.11.20

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać w Tychach 4 grudnia przy markecie Auchan.

Nowe mieszkania przy ulicy de Gaulle’a w Tychach

27.11.20

Nowoczesny, 4 – kondygnacyjny budynek wielorodzinny przy ul. de Gaulle’a w Tychach gotowy. W mieszkaniach o łącznej powierzchni 1,3 tys. m2 zamieszkają 23 rodziny. Pierwsi lokatorzy dziś odebrali klucze.

Konsultacje społeczne GZM

27.11.20

Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii rozpoczął konsultacje społeczne w sprawie projektu planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla obszaru GZM.

Akcja „Zima” na tyskich drogach

26.11.20

12 pługo-piaskarek, 18 ciągników z pługami i rozrzutnikiem, 6 trzyosobowych brygad do ręcznego odśnieżania oraz 1900 ton soli drogowej i 1600 ton piasku – od początku listopada Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach gotowy do akcji „Zima”.

Ogłoszenie o naborze Wykonawców w ramach Projektu grantowego OZE

25.11.20

Gmina Miasta Tychy ogłasza nabór Wykonawców do projektu grantowego pn: „Odnawialne źródła energii szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach”.

Miasto Tychy świątecznie

24.11.20

W Tychach już wkrótce będzie można poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia. W mieście rozpoczął się montaż świątecznego oświetlenia. Wszystko będzie gotowe do końca listopada, by na początku grudnia place, skwery i ulice oświetliły świąteczne iluminacje.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×