czwartek, 28 lutego 2019, 18:00-21:00

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Oskard" i Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na Wystawę Fotografii Teatralnej - Agnieszki Seidel-Kożuch.

Wernisaż wystawy odbędzie się 28 lutego o godzinie 18:00 w SDK Tęcza, al. Niepodległości 188. Wystawa potrwa do 26 kwietnia.

.................................................................................................
Agnieszka Seidel-Kożuch
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, a także Śląskiej Wyższej Szkoły Informatycznej w Chorzowie, ze specjalizacją projektowanie graficzne. Z zawodu projektant graficzny, a w wolnej chwili fotograf.

Swój czas poświęca fotografii artystycznej i reportażowej (głównie fotografia teatralna, koncertowa i sportowa). Od stycznia 2018 jest aktywnym członkiem Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego, gdzie bierze udział w licznych wystawach, konkursach i warsztatach. Jej prace zostały docenione na konkursach krajowych m.in. Masterclass Forum Fotografii Teatralnej w Katowicach (2015 r. i 2016 r.), 3 i 4 edycji Festiwalu Nowej Scenografii, które zakończyły się wystawą fotografii w Muzeum Śląskim w Katowicach. W 2017 i 2018 r. zakwalifikowała się do wystawy Tychy Press Photo. W 2017 roku zdobyła Grand Prix w konkursie Sandmix za zdjęcie z cyklu "11:41" z reportażu zrealizowanego w Budapeszcie. A 2018 roku miała swoją najważniejszą wystawę indywidualną pt. "Foto Motyw", która odbyła się w Galerii StrefArt w Tychach, gdzie u jej boku miał swoją prelekcję Wojciech Pszoniak.

W swojej fotografii głównie szuka innego spojrzenia na świat, bardziej artystycznego, czasem surrealistycznego. Lubuje się w barwach czarno-białych. Fascynują ją emocje ludzkie.

Najbliższa wystawa Agnieszki jest zbiorem fotografii wykonanych na próbach i spektaklach teatralnych m.in. Teatru A Part, Teatru HOM, Teatru Barakah, a także festiwali teatralnych m.in. Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych A Part, Tyskiego Festiwalu Monodramu MOTYF i TOP OFF Festiwal.

Aleja Niepodległości 188
43-100 Tychy
http://www.oskard.tychy.pl/sdk-tecza
tel.: +48322275812
Miejsce wydarzenia

SDK Tęcza

Aleja Niepodległości 188
43-100 Tychy

W Spółdzielczym Domu Kultury Tęcza odbywa się wiele ciekawych zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Są to m.in.: warsztaty teatralne, sekcja szachowa, warsztaty dla pań +50, aerobik, joga, język angielski, klub seniora, taniec, rytmika, zajęcia plastyczne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×