czwartek, 18 października 2018, 19:00 - niedziela, 25 listopada 2018, 21:00

Tyskie Spacery Fotograficzne – wernisaż wystawy w dolnym holu i slide show (pokaz zdjęć) w sali projekcyjnej.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne prezentuje zdjęcia wykonane przez uczestników czwartego sezonu Tyskich Spacerów Fotograficznych. Na wystawie znajdą się zdjęcia 25 autorów.  

W tym roku fotografowano w centrum Katowic (czerwiec), szukano sztuki w przestrzeni Tychów (lipiec), eksperymentowano ze światłem i długimi czasami naświetlenia podczas nocnego spaceru, podczas którego jeżdżono po mieście specjalnym autobusem PKM Tychy (sierpień) oraz przemierzano miasto szlakiem od ronda do ronda (wrzesień).

Spacery to nie tylko wspólne poszukiwanie ciekawych kadrów, rozmowy pasjonatów i nowe znajomości oraz trwający kilka dni żywot zdjęć w mediach społecznościowych. Tradycyjnie organizatorzy umożliwiają konfrontację zdjęć z dokonaniami innych autorów, zachęcają do przemyślanej selekcji wykonanego materiału i jego publicznej prezentacji.  

Projekt jest współfinansowany przez   Miasto Tychy , w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych. Patronat: Twoje Tychy,   Nowe Info ,   Redakcja Silesiakultura ,   eTychy.org - Tychy ,   tychy.info   i   Tychy Press Photo . Partner: Fuji Film Tychy. Wystawie towarzyszyć będzie drukowany folder z najlepszymi pracami.  

Za wielką pomoc w wyborze zdjęć dziękujemy fotografowi   Rafał Klimkiewicz , którego uwagi były dla nas niezwykle cenne.

Więcej informacji o działalności stowarzyszenia znajdziecie na   www.ttf.tychy.pl

Wystawa potrwa do 25 listopada. Wstęp na pokaz i na wystawę jest wolny.

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
43-100 Tychy
Miejsce wydarzenia

Pasaż Kultury Andromeda

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
43-100 Tychy

11 marca 2014 r. został otwarty Pasaż Kultury Andromeda. Budynek dawnego kina przekształcił się w nowoczesny, trzypoziomowy pasaż kultury z miejską galerią sztuki, salą konferencyjno-audiowizualną, przestrzenią łączącą...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×